Naše společnost

Společnost založena v roce 1997 s širokým počátečním záběrem činnosti od obchodních aktivit až po opravárenskou a poradenské služby se zaměřením na autodopravu, autoopravárenství, zdvihací a manipulační techniku používanou v autodopravě nákladních a užitkových vozech. Od svého vzniku se činnost firmy nyní specifikovala na prodej zvedacích plošin a hydraulických jeřábů jejich montáž a záruční a pozáruční servis.

Autohydraulik v.o.s.

Další informace

Jedná se především o zdvihací plošiny o nosnosti od 500kg až do 3000kg ale i více určené pro všechny kategorie nákladních, ale i užitkových vozů. Ve svém programu nabízíme i lehké výtahy určené především do lehkých užitkových vozů nebo autobusů a sloužících k dopravě tělesně postižených. U hydraulických jeřábů zajišťujeme poradenství při výběru vhodného jeřábu podle představ zákazníka a další realizaci od prodeje až po odbornou montáž na vůz včetně potřebných předepsaných zkoušek před uvedním do provozu.

Autohydraulik v.o.s.

Co nabízíme

Nabízíme kompletní služby v oblasti hydraulických zvedacích plošin a hydraulických nakládacích jeřábú (HNJ) od poradenství po nákup,montáž,záruční a pozáruční servis. Na výjezd k zákazníkům je připraveno servisní vozidlo s technikem. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis výrobků těchto firem ANTEO,BÄR,DAUTEL,DHOLLANDIA,MBB PALFINGER,ZEPRO. Pozáruční servis u výrobků firem SÖRENSEN,Behrens,TEHA, a.j. U HNJ provádíme komplexkní služby výrobků italské firmy FASSI.
Vykupujeme starší zvedací plošiny,prodej repasovaných zařízení.
Prodej náhradních dílů, zásilkový prodej.

Autohydraulik v.o.s.